Mechanik motocyklowy, nr ref. 01/5/2022

Zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw skuterów, motocykli i quadów
  • składanie i uruchamianie nowych pojazdów
  • przygotowywanie pojazdów do wysyłek
  • naprawy i przeglądy samochodów firmowych
  • prace porządkowe na serwisie

Nasze oczekiwania

  •   wiedza techniczną na temat budowy pojazdów mechanicznych
  •   doświadczenie w pracy mechanika.
  •   dokładność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • szkolenia wewnętrzne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet medyczny lub sportowy
  • wynagrodzenie od 4000 do 7000 PLN brutto w zależności od umiejętności i doświadczenia.

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Motor-Land Sp. z o.o. Motor-Land Sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych osobowych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych osobom trzecim.
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego w oparciu o obowiązujące przepisy. Podstawę prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych 2016/679/WE (RODO). W ramach realizacji procesu rekrutacyjnego Twoje dane przetwarzamy w sposób zautomatyzowany.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełen etat
Typ stanowiska: mechanik
Obszar: Serwis motocyklowy
Lokalizacja: Dziekanów Nowy